عضوی از خانواده ما شوید

ما یعنی گروه آناد، کاملا مشتاق هستیم تا با افراد جدید همکاری خوب و صادقانه‌ای را آغاز کنیم.  اگر از جمله افرادی هستید که به ما و کار ما علاقه پیدا کردید ما کاملا از حضور شما و همکاری با شما استقبال می‌کنیم.
اما برای همکاری با ما باید عاشق باشید..  عاشق تکنولوژی و نو‌آوری، عاشق این باشیدکه مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند را بتوانید با عشق به آن‌ها خدمت رسانی کنید.  پس اگر دوست دارید با ما همکاری کنید باید خودتان را جزئی جدا ناپذیر از شرکت، گروه و خانواده آنادیون بدانید.


برای آنکه بتوانید جزئی از خانواده ما بشوید به غیر از عشق و علاقه به تجربه و تخصص هم نیاز دارید. ما در گروه آناد همواره تلاش کردیم تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز با در نظر گرفتن زیرساخت‌های موجود در کشور نیازهای وابسته به سخت افزار و نرم‌ افزار نیازهای مردم و سازمان های ایران را پوشش دهیم. البته ناگفته نماند که اینکار بدون کمک متخصصان بومی و فارغ التحصیلان و نخبگان ایرانی هیچوقت میسر نمی‌شد. به همین دلیل سعی کردیم که با ایجاد زمینه کاری برای این افراد مستعد، کسب و کارمان را گسترش دهیم.

ما با اختیار داشتن خط تولید در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری و وجود افراد خبره و حرفه‌ای در تیم‌مان علاقه مندیم که تجربه‌ چندین ساله خود را در زمینه فروش، نصب و راه اندازی انواع سامانه‌های مدیریتی در حمل و نقل عمومی، خصوصی و دولتی در اختیار شما افراد مستعد و فعال در این زمینه قرار دهیم.

 


در صورت تمایل به همکاری در هر یک از حوزه های زیر فرم مربوطه  را تکمیل و ارسال نمائید و همچنین می توانید جهت مشاوره با شماره 88400918-021 تماس حاصل نمایید.


نماینده فروش
مجموعه مهندسی آناد صنعت سپهر با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار و سخت افزار ردیاب خودرو، جهت خریدی آسان از این مجموعه در سراسر تهران و ایران، تصمیم به گسترش شبکه فروش و جذب نمایندگی فروش و عاملیت فروش محصولات خود در سراسر ایران به ویژه مراکز استان ها را دارد.


نصاب

شرکت آناد صنعت سپهر جهت گسترش کادر فنی خود به تعدادی نصاب با سابقه کاری حداقل یکسال در حوزه نصب GPS و آشنایی به برق خودرو به صورت ثابت و سیار در سراسر ایران و تهران نیازمند است.

شرایط:
•جنسیت: آقا
•دارای موتور سیکلت (نصب سیار)
•امکان حضور در نقاط مختلف شهر (نصب سیار)
•منظم و دقیق، دارای آراستگی ظاهری، کوشا در یادگیری و توان حل مساله
•دارای محلی مناسب (مغازه، فروشگاه) جهت نصب به صورت ثابت

آدورا


با افتخار در خدمت شما هستیم در : تهران ، سهروردی شمالی - خیابان زینالی شرقی.
تلفن : 88400918 - 021عضو خبرنامه شوید

© 2023 كليه حقوق مادی و معنوی اين وب سايت متعلق به گروه آناد می باشد.